КАЛЕНДАРЬ

 

Календар ігор

Чемпіонату Миколаївської області з футболу

серед аматорських команд 2016 року

 (СКАЧАТЬ КАЛЕНДАРЬ)

(друге коло)

 

                               Вища ліга

Найменування команди

Тренер

Телефон

Вища

1

ФК «Врадіївка»

Мазараті В`ячеслав

0675155652

2

ФК «Врадіївка-2»

Мазараті В`ячеслав

0675155652

3

МФК «Первомайськ»

Флакей Микола

0667291717

4

ФК «Автолокомотив»

Недяк Олег

0675177543

5

ПФК «Южноукраїнськ»

Грушанський Сергій

0672713600

6

ФК «Ліцей»

Левицький Роман

0973326117

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                   8 тур

                                                       13 серпня (субота)

 

Рез.

 

Рез

29

Врадіївка-2 - Автолокомотив

 

 

 

 

14 серпня (неділя)

30

Врадіївка - Южноукраїнськ

 

31

Первомайськ - Ліцей

 

 

9 тур

20 серпня(субота)

32

Автолокомотив - Врадіївка

 

 

 

 

21 серпня(неділя)

33

Врадіївка-2 - Ліцей

 

34

Южноукраїнськ - Первомайськ

 

 

10 тур

27 серпня(субота)

35

Автолокомотив-Южноукраїнськ

 

 

 

 

28 серпня(неділя)

36

Первомайськ - Врадіївка-2

 

37

Ліцей - Врадіївка

 

                                                                                             

11 тур

3 вересня(субота)

38

Южноукраїнськ - Врадіївка-2

 

 

 

 

                                                      4 вересня(неділя)

39

Ліцей - Автолокомотив

 

40

Первомайськ - Врадіївка

 

 

12 тур

10 вересня(субота)

41

Врадіївка-2 - Врадіївка

 

 

 

 

11 вересня(неділя)

42

Первомайськ- Автолокомотив

 

43

Ліцей - Южноукраїнськ

 

 

                             

   Початок ігор другого кола 15-00-17-00

Резервні дні – 17-18 вересня

Головний суддя змагань                    М.І.Зубріцький  (067-149-56-98)

 

                                                        Перша ліга

Найменування команди

Тренер

Телефон

Перша

Південь

1

ФК «Казанка» смт. Казанка

Мариненко Олександр

0676648162

2

ФК «Кам’яне» Новобузький р-н

Римчук Валерій

0675140626

3

ФК «Новопетрівка» Снігурівський р-н

Прокопєв Артем

0975705626

4

ФК «Чорноморець» Очаківський р-н

Якіменко Володимир

0974700706

5

ФК «Очаків» м. Очаків

Точанський Денис

0632322571

6

ФК «Атлетик» с. Новофедорівка

Туровський Григорій

0971966021

7

ФК «Укр-Нива» смт. Березанка

Чапчай Ігор

0505456011

8

ФК «Інгулець» м. Снігурівка

Артюшенко Олександр

0680663656

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Північ

1

ФК ФАНЧІ Новоодеський р-н

Миндру Сергій

0975228407

2

ФК «Аграрник» с. Широкий Лан

Волощук Юрій

0985092163

3

ФК «Меліоратор» смт.Доманівка

Шевцов Олександр

0662297974

4

ФК «Сокіл» м. Вознесенськ

Карпов Володимир

0682736812

5

ФК «Агрономія» Арбузинський р-н

Спотар Ігор

0675173469

6

СПрАТ «Україна»» с. Мостове

Кушнір Тарас

0675187198

7

ФК «Вікторія» Єланецький р-н

Бойчук Олександр

0978463408

8

  ФК «Олександрівка» Вознеснеський    р-н

Бензар Микола

0983392300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група А «Південь»

Група Б «Північ»

 

Хозяева

Гости

 

Хозяева

Гости

 

8 тур

 

13 серпня (субота)

 

29

Кам’яне

Казанка

 

29

Вікторія

       Аграрник

 

30

Атлетик

Чорноморець

 

30

СпрАТ«Україна»

Меліоратор

 

 

 

14 серпня (неділя)

 

31

Очаків

Укр-Нива

 

31

Олександрівка

ФАНЧІ

 

32

Інгулець

Новопетрівка

 

32

Агрономія

Сокіл

 

9 тур

 

20 серпня (субота)

 

33

Атлетик

Інгулець

 

33

Аграрник

ФАНЧІ

 

34

Чорноморець

Очаків

 

34

Меліоратор

Вікторія

 

21 серпня (неділя)

 

35

Укр-Нива

Камяне

 

35

Агрономія

Олександрівка

 

36

Казанка

Новопетрівка

 

36

Сокіл

СпрАТ«Україна

 

10 тур

 

27 серпня (субота)

 

37

Інгулець

Казанка

 

37

ФАНЧІ

Меліоратор

 

38

Камяне

Чорноморець

 

38

СПрАТ «Україна

Агрономія

 

39

Очаків

Атлетик

 

 

 

 

 

 28 серпня (неділя)

 

40

Новопетрівка

Укр-Нива

 

39

Олександрівка

Аграрник

 

 

 

 

 

40

Вікторія

Сокіл

 

11 тур

 

3 вересня (субота)

 

41

Очаків

Інгулець

 

41

Агрономія

Вікторія

 

42

Атлетик

Камяне

 

42

Меліоратор

Аграрник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 вересня (неділя)

 

43

Чорноморець

Новопетрівка

 

43

СПрАТ«Україна

Олександрівка

 

44

Укр-Нива

Казанка

 

44

Сокіл

ФАНЧІ

 

12 тур

 

10 вересня (субота)

 

45

Казанка

Чорноморець

 

45

ФАНЧІ

Агрономія

 

46

Кам`яне

Очаків

 

46

Вікторія

СПрАТ Україна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 вересня (неділя)

 

47

Новопетрівка

Атлетик

 

47

Олександрівка

Меліоратор

 

48

Інгулець

Укр-Нива

 

48

Аграрник

Сокіл

 

13 тур

 

17 вересня (субота)

 

49

Камяне

Інгулець

 

49

СПрАТ»Україна

ФАНЧІ

 

50

Атлетик

Казанка

 

50

Агрономія

Аграрник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 вересня (неділя)

 

51

Очаків

Новопетрівка

 

51

Вікторія

Олександрівка

 

52

Чорноморець

Укр-Нива

 

52

Сокіл

Меліоратор

 

14 тур

 

 24 вересня (субота)

 

53

Інгулець

Чорноморець

 

53

Меліоратор

Агрономія

 

54

Казанка

Очаків

 

54

Аграрник

СПрАТ Україна

 

 

 

 

 

55

ФАНЧІ

Вікторія

 

25 вересня (неділя)

 

55

Укр-Нива

Атлетик

 

56

Олександрівка

Сокіл

 

56

Новопетрівка

Камяне

 

 

 

 

 

 

Початок ігор - 1500 - 1700

 Резервні дні – 1-2 жовтня

Стикові ігри відбудуться 8-9 жовтня

 

Головний суддя змагань                       М.І.Зубріцький  (067-149-56-98)